+420 481 622 211 obchodni@polyform.cz
E-SHOP SE PŘIPRAVUJE 0 Ks za 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný

Volná místa

Pokud Vás láká práce v menším kolektivu rodinného podniku, kde každý zná každého a všichni na sebe vzájemně spoléhají, rádi bychom mezi sebe uvítali nové kolegy na následující pozice. Pokud Vás něco zaujme, nestyďte se napsat, zavolat, domluvíme si schůzku a všechno probereme.

Naši personalistku Danu Cellerovou kontaktujte na factoring@polyform.cz nebo zavolejte na 481 622 046.

 


  PŘEDÁK BALENÍ dokončené výroby

Požadujeme: praxe s vedením středně velkého kolektivu ,spolehlivost, bezúhonnost, svědomitost, důslednost, loajalitu, schopnost rychle se učit,zručnost a dochvilnost.Dobrý zdravotní stav. Motivační složky platu - prémie za kvalitu a rychlost práce. Vyučení i mimo obor.


  TECHNICKÝ/Á MANAŽER/KA - JAKOST VÝROBY

Požadujeme : vyjednávací a komunikativní schopnosti , samostatnost , systematičnost , flexibilita . Dále požadujeme výbornou znalost práce na PC , řidičský průkaz - skupina B , znalost německého jazyka vítána.


  MISTR do výroby

Požadujeme: praxi s vedením středně velkého kolektivu, spolehlivost, bezúhonnost, svědomitost, důslednost, loajalitu, schopnost rychle se učit, zručnost, fyzickou zdatnost a dochvilnost. Dobrý zdravotní stav. Motivační složky platu - prémie za kvalitu a rychlost práce. Vyučení i mimo obor.


  OBSLUHA CNC frézy

Požadujeme: znalost programování - CNC fréza, samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Znalost německého jazyka vítána.


  PŘEDÁK obsluhy postformingu + CNC

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Znalost německého jazyka vítána.


  OBSLUHA pily

Požadujeme: spolehlivost, bezúhonnost, svědomitost, důslednost, loajalitu, schopnost rychle se učit, zručnost a dochvilnost. Dobrý zdravotní stav. Vhodné i pro ženy. Motivační složky platu - prémie za kvalitu a rychlost práce. Vyučení i mimo obor.


  SKLADNÍK do skladu expedice

Požadujeme: ochotu a odpovědný přístup, samostatnost, flexibilitu. Požadujeme řidičský průkaz na VZV. PRAXE VE SKLADU VÍTÁNA. Práce na PC výhodou.


  SKLADNÍK do skladu MTZ

Požadujeme: ochotu a odpovědný přístup, samostatnost, flexibilitu. Požadujeme řidičský průkaz na VZV. PRAXE VE SKLADU VÍTÁNA. Práce na PC výhodou.


  MANIPULAČNÍ DĚLNÍK - brigádník

Požadujeme: spolehlivost, bezúhonnost, svědomitost, důslednost, loajalitu, schopnost rychle se učit, zručnost a dochvilnost. Dobrý zdravotní stav. Motivační složky platu - prémie za kvalitu a rychlost práce. Vyučení i mimo obor.