+420 481 622 211 obchodni@polyform.cz
E-SHOP SE PŘIPRAVUJE 0 Ks za 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný

Volná místa

Pokud Tě láká práce v menším kolektivu rodinného podniku, kde každý zná každého a všichni na sebe vzájemně spoléhají, rádi bychom mezi sebe uvítali nové kolegy na následující pozice. Pokud Tě něco zaujme, nestyď se napsat, zavolat, domluvíme si schůzku a všechno probereme.

Naši personalistku Danu Cellerovou kontaktuj na factoring@polyform.cz nebo zavolej na 481 622 046.


  OBCHODNÍ MANAŽER pro klíčové zákazníky

Hledáme společenského kolegu, který by nám pomohl udržovat a rozvíjet dobré vztahy s manažery a prodejci v sítích hobbymarketů po celé ČR. Pozice je hlavně o komunikaci, množství společenských návštěv, představování novinek v sortimentu, udržování vzorníků a expozic na hobbymarketech v aktuálním a atraktivním stavu. Budeš přijímat objednávky z řetězců a udržovat s nimi aktivní kontakt. Bude Ti plně k dispozici služební auto, mobil se slušnou porcí dat a notebook. Zkušený kolega, který už by rád na zasloužený důchod, Tě ještě před svým odchodem do všeho podrobně zasvětí - budeš-li o to stát, můžeš se od něj hodně naučit.


  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro kuchyňská studia

Uvítáme do našich řad kolegu či kolegyni pro udržování stálého kontaktu s kuchyňskými studii, kterým dodáváme naše pracovní desky a pro aktivní získávání nových studií pro spolupráci. Péče o stávající klienty zahrnuje především společenské návštěvy, při kterých představíš novinky v našem sortimentu, zkotroluješ aktuálnost našich vzorníků a expozic, vyslechneš si, po čem naši klienti a jejich zákazníci touží a společně pak budeme hledat cesty, aby byli všichni maximálně spokojení. Služební auto a mobil s datovým balíčkem Ti budou stále k dispozici. Získáš-li nám zajímavého klienta, nezůstaneš bez odměny.


  PŘEDÁK obsluhy postformingu + CNC


  OBSLUHA CNC


  SKLADNÍK expedice


  SKLADNÍK MTZ