+420 481 622 211 obchodni@polyform.cz
e-shop
ČESKÁDESKA.cz

Přední český výrobce kuchyňských pracovních desek

Od počátku výrobní činnosti klademe důraz na to, aby zboží odpovídalo požadavkům našich zákazníků, bylo kvalitní a zakazníkům mnoho let výborně sloužilo. Proto naše společnost dodává i velkým obchodním řetězcům, větším i menším výrobcům kuchyní, velkoobchodům s plošným materiálem, interiérovým truhlárnám a do sítí kuchyňských studií. Jsme vždy otevření novým partnerům, kteří mají - stejně jako my - zájem nabídnout svým zákazníkům nejvyšší kvalitu v nejlepší ceně.

 

Kvalita

Pro výrobu využíváme výhradně certifikované suroviny, které splňují přísné požadavky na kvalitu a zdravotní nezávadnost.

 
 výrobní stroje Polyform

Výroba

Desky vyrábíme na moderních počítačově řízených strojích. Zboží se následně kompletuje a předává bezpečně zabalené přepravním společnostem, které je rozváží po celé ČR i do států EU.

 

Sortiment

Neustále sledujeme vývoj a trendy v oblasti nejen výroby kuchyňských pracovních desek a parapetů, ale v celé škále nabízeného sortimentu stolových desek, nábytkových dílců, obkladových panelů - zástěn, konfekčního provedení pracovních desek na míru, ale i příslušenství.

 
finančně přívětivé řešení 

Cena

Rozumíme Vašim finančním možnostem a rádi bychom právě Vám vyhověli a dopomohli ke kvalitnímu výrobku a tím k lepšímu životu. Můžete se o tom přesvědčit sami.